רעיונות לשולחן מתוקים ליום הולדת

רעיונות לשולחן מתוקים ליום הולדת

אחד הקריטריונים החשובים למסיבת יום הולדת הוא שולחן המתוקים המעוצב אשר מהווה את גולת הכותרת ואת האושר העולה על הפנים של בעלי השמחה והאורחים מסביב. ישנם רעיונות לשולחן מתוקים ליום הולדת. הרעיונות עולים בהתאם לסגנון היום הולדת גילאי האורחים ועוד פרמטרים נוספים שיש להתחשב בהם.

שולחן מתוקים לכל גיל

אם בעבר שולחנות המתוקים ליום הולדת היו נחלתם של ימי הולדת לילדים. כיום המצב שונה. אין משהו שלא אוהב מתוקים בכל גיל. על כן כיום ניתן להשתמש במבחר רעיונות לשולחן מתוקים ליום הולדת עבור מגוון קהלים ובגילאים שונים.

עיצוב השולחן מתוקים

רעיונות לשולחן מתוקים ליום הולדתהרעיונות מתחילים כמובן בעיצוב השולחן וניתן כיום למצוא עיצובים מתמונות ברשת אשר יהוו בסיס לשלב את הרעיון שלכם עם רעיונות אחרים. לאחר מכן תוכלו לקבל החלטה לגבי הגוונים והצבעים שישלטו בעיצוב השולחן המתוק. מעבר לכך יש להתחשב בכמות האורחים גילם והעדפות הטעם. לבסוף יש לבחור את כלי ההגשה בהתאם.

כיום המגוון הרחב של אפשרויות ורעיונות  לעיצוב שולחן מתוקים בימי הולדת, מאפשר לנו לשלב מספר רעיונות יחד, בעושר של קישוטים, הפתעות וממתקים מכל סוג ובצבעים מרהיבים אשר ישתלבו בקונספט הכולל של יום ההולדת.

כלי הגשה לשולחן מתוקים

בבחירת כלי ההגשה ניתן לשלב מספר גדלים וצורות. בכלים גבוהים ניתן למשל לקשט בשיפודי ממתקים כמו: סוכריות גומי, מרשמלו, פירות וכו'. רעיון נוסף הוא עיצוב הכלים באמצעות לקריצים שטוחים היוצאים מהכלים ונופלים החוצה מהכלי כמו מפל. כמובן שניתן לשלב גם מכשירים חשמליים כמו מפל שוקולד לבן או חום הנותנים לשולחן המתוקים ממד אטרקטיבי ומיוחד.

מוצרי אפייה לשולחן מתוקים

אחד מתוך כל רעיונות לשולחן מתוקים ליום הולדת, ניתן לשלב גם מוצרי מאפה הנעשים בעבודת יד או נקנים מחנויות מאפה ייחודיות. ישנם גם ימי הולדת בהם נרצה לשלב רעיונות מסורתיים המאפיינים עדות ועמים מסוימים. כך אפשר לשלב ממתקים המאפיינים עדה מסוימת כמו למשל: בקלאווה,  המאפיינת את עדות המזרח ועוד הרבה ממתקים מיוחדים.

חברה לשולחן מתוקים לימי הולדת

 

רעיונות לשולחן מתוקים ליום הולדתבחברת דולס'ה בר, תוכלו להנות משירותי עיצוב בר ושולחנות מתוקים לכל אירוע חגיגי כולל ימי הולדת. החברה בעלת ניסיון רב ועשיר בתחום ומעל 7 שנים. החברה מתמחה בהפקת שולחן ממתקים ליום הולדת ייחודי ומקורי המעניק לכל יום הולדת ואירוע משמח, את החוויה המושלמת. כחלק משירותי דולס'ה בר, ניתן להנות מהכנסת ממתקים ואלמנטים אשר יעשירו את שולחן המתוקים כמו למשל: עמדות הכנה לפנקייק או וופל בלגי משובח, קוקטיילים ושיקים של פירות בשילוב אלכוהול בהתאם לגילאי האורחים, שלל רב של דברי מתיקה בטעמים שונים, ובצבעים מרהיבים ועוד הרבה אטרקציות ורעיונות מקוריים שיעשו את שולחן המתוקים ביום הולדת לאטרקציה שלא תשכח זמן רב. 054-8190445

אם אתם לפני אירוע משמח או יום הולדת, היכנסו לאתר דולס'ה בר התרשמו ממבחר רעיונות לשולחן מתוקים ליום הולדת שלכם ותהנו משירות מקצועי ומיוחד במחירים אטרקטיביים ביותר.