מסיבת גילוי מין העובר

קונספט מסיבות גילוי מין העובר הפכו להיות טרנד של ממש בשנים האחרונות בישראל.

 

הטרנד שהיה פופולארי בעבר בעיקר בארה"ב, צבר תאוצה והפך להיות הפקה של ממש וסיבה משמחת לחגוג עם הזוג המאושר. המסיבה היא דרך יצירתית ויפה לגלות את הסוד בצורה כיפית וזורמת.

במאמר שלפניכם ניתן לכם כמה דרכים מגניבות לגלות לאורחים שלכם מסיבה שערכתם, למה אתם מצפים? – בן או בת?

רעיונות לרגע גילוי מין היילוד

מסיבת גילוי מין העובר היא הזדמנות טובה להתפרע ולהראות את חוש ההרפתקנות שלכם.

תתלבשו בהתאם – כדי לבלבל את האורחים שמגיעים למסיבה שלכם תלבשו פריטים בצבע ורוד וכחול. הגבר יכול ללבוש חולצה ורודה עם ג'ינס כחול והאישה שמלה ורודה עם אביזרים בצבע תכלת. אופן הלבוש המיוחד יוסיף אלמנט נוסף של סקרנות לגבי מין היילוד.

בר מתוקים חצי ורוד וחצי כחול – עוד טרנד שחזק בעולם התינוקות והלידה היא הכנת שולחנות מתוקים מעוצבים בצבעי מין התינוקות. תוכלו לבקש דוכן דונאטס עם ציפויים בצבעי ורוד או בר שייקים מרענן עם אוכמניות כחולות, פירות יער בצבע כחול או אדום, שזיפים סגלגלים, ליצ'י ורוד, פיטאייה, אשכולית אדומה, ענבים אדומים, אבטיח, תפוחי פינק ליידי, לא חסרים פירות שמשחקים על צבעי הורוד והכחול שיגרמו לאורחים שלכם חגיגה בעיניים.

תמונה של מסיבת גילוי מין העובר
מסיבת גילוי מין העובר היא דרך יצירתית ויפה לגלות ת הסוד בצורה כיפית וזורמת

עוגה מעוצבת – דרך מגניבה ואהובה לגלות לאורחים למה אתם מצפים היא להכין או להזמין עוגה מעוצבת עם צבע נייטרלי מבחוץ כמו לבן עם קישוטים בשני הצבעים ורוד וכחול כשהמילוי שלה יהיה בצבע הנבחר בהתאם למין העובר.

 קישוט המסיבה – עריכת השולחנות, קונפטי בשילוב שני הצבעים שרשראות It's a Boy או It's a Girl.

בר מתוקים 🍭 למסיבת גילוי מין העובר

דולס'ה בר מתוקים לבת מצווה יעזרו לכם לתכנן שולחנות מעוצבים שיפתיעו את אורחי מסיבת גילוי מין העובר שלכם. יש לנו מבחר רב של דוכנים שיתאימו בצורה מושלמת לאירוע שלכם כמו:

עמדת מפל שוקולד עם מרשמלו בצבעי ורוד וכחול ומגוון פירות העונה לטבילה כיפית ומעניינת

עמדה עם עגלת תינוק עם בקבוק תינוק שיהיו מלאים בממתקים

דוכן צפר גפן מתוק

דוכן פנקייקים עם מבחר תוספות טעימים

דוכן וופל בלגי ועוד מלא עמדות שאפשר לבחור מהם

 

מעוניינים בבר מתוקים למסיבת גילוי מין העוברהתקשרו אלינו עכשיו למספר: 054-8190445 ונעזור לכם לבחור את הדוכנים שיעשו לכם את המסיבה למסיבת בלתי נשכחת שעוד ידברו עליה רבות!