בר קינוחים

דילמה שעמה נאלצים להתמודד מארגני אירועים נוגעת לאוכל והקינוחים שיוגשו לאורחים. אם ברצוננו להפוך את האירוע שלנו לסיפור הצלחה, עלינו לביא טוויסט לעלילה ולפנק את האורחים עם קינוחים שיגרמו לחך שלכם להתלהב ולחיוך להתפרס על פניהם.

הדרך הטובה ביותר לפנק את האורחים מבחינה קולינרית תהיה בעזרת בר קינוחים. בבר ניתן להגיש מבחר גדול למדי של קינוחים, וזאת כאשר הבחירה היא לשיקולכם בלבד.

             חדש בדולס'ה בר : דוכן מוזלי מפנק  84244461_2732534246801149_1423064197222105088_o

מתוק יהפוך את האירוע שלכם לשמח יותר

בר קינוחים לאירועיםמי לא אוהב מתוק? בין אם אתם בוחרים לחגוג אירוע לילדים ובין אם לעצמכם, תוכלו להיות בטוחים שהוספה של בר קינוחים זה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות מבחינה קולינרית.

היתרון שטמון בהוספה של בר קינוחים עם חברה כמו דולסה בר הוא שיש לכם את הגמישות להחליט בדיוק מה יוגש לאורחים ואיך יראה הבר. זה עשוי לאפשר לכם להיות מרוצים מכל הנעשה ולדעת שאת האירוע שלכם אתם חוגגים בדיוק כפי שאתם רוצים.

הופכים את האירוע להרבה יותר מעניין

במקום להגיש לאורחים שלכם אוכל משעמם וקינוחים שמוצגים בצורה שלא מושכת את העין, תוכלו לחשוב קצת מחוץ לקופסה וללכת על הרעיון של בר קינוחים. הסיבה בגינה כה רבים בוחרים למקם בר כזה באירוע שלהם היא ההבנה שלהם שמדובר במשהו שמושך את העין.

כאשר האורחים יגיעו לאירוע שלכם ויראו בר קינוחים מרהיב לנגד עיניהם, הדבר יעורר בהם את החשק לטעום את מה שנמצא על הבר ויסב בהם התלהבות רבה. תזכרו שבני אדם נוטים קודם כל לבחון אוכל עם העיניים, וכאשר אורחי האירוע שלכם יראו קינוחים שמוגשים בצורה שנאה לעין, הם ירצו לטעום מהקינוחים מבלי לחשוב פעמיים בכלל.

להפוך את אווירת האירוע למתוקה

באירועים רבים אין דגש מספק על הקינוחים שמוגשים לאורחים. בדרך כלל מושם דגש גדול מידי על האוכל שמכביד על האורחים והופך אותם ליותר עייפים. אם אתם רוצים לראות את האורחים שלכם שמחים ומתזזים במהלך האירוע, השקעה בבר מתוקים מפנק זה הדבר החכם ביותר שתוכלו לעשות.

הרי שוקולדים, ממתקי גומי, פנקייקים וקינוחים שונים נחשבים להרבה יותר קלילים ומשפרי מצב רוח. מה גם שאם תפנו אלינו בדולסה בר נדאג לכך שלא תצטרכו לדאוג לתכנון בר הקינוחים שלכם. אנו נבוא ישירות לאירוע שלכם עם כל הקינוחים שרק תרצו ונהפוך את אווירת האירוע שלכם להרבה יותר מתוקה.

בר הקינוחים של דולסה בר

רוצים לבחור בטובים ביותר בתחום הקינוחים והמתוקים לאירועים? אנו בדולסה בר נשמח להקים בר קינוחים באירוע שלכם עם מגוון רחב של אפשרויות שעומדות בפניכם, וביניהן ממתקי גומי, פנקייקים, שוקולדים, בר פירות טריים חתוכים ומבחר שיקיים על בסיס מים או תפוזים טריים. בכדי להתחיל בתכנונים ובחירת הקינוחים שיהיו בבר באירוע שלכם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר >>  054-8190445