בר מתוקים קיץ

כל אחד מכם שמחפש אחר דרך מעניינת להפוך את האירוע שלו ליותר מוצלח יוכל להבחין בקלות כי אחת מן האופציות העיקריות שעומדות מולו היא האפשרות לשלב בר מתוקים קיץ, ולא בכדי.

הקהל הישראלי נוהג להפגין חיבה רבה לדוכנים באירוע ומבחינתו אף מדובר בגולת הכותרת. מצדכם יהיה כדאי לנצל זאת ולוודא כי אתם מאפשרים לאורחים ליהנות מגוון גדול וטעים ככל האפשר.בכל אופן, מבחינתם של הישראלים שייקים וגלידות אלו הן האופציות הטובות ביותר. אם תשכילו לשלב אותם באירוע תוכלו לראות כי התחושה הכללית של האורחים תשתפר פלאים ובכיוון הרצוי כמובן.

בר שייקים אקזוטיים ומתוקים 

שילוב של בר שייקים אשר יהיה מבוסס על פירות העונה זוהי בחירה מנצחת בעבור האירוע שלכם וזאת בייחוד אם הוא צפוי להתקיים בקיץ. הקהל הישראלי נחשב למעריץ של שייקים מכל הסוגים והמינים ובייחוד כאשר מדובר על שייק פירות הוא צפוי להפגין התלהבות רבה. בכל אופן, כאשר מתבססים על פירות העונה ניתן לאפשר לכל אחד מהאורחים ליהנות מהפירות וזאת כאשר טעמם הוא מיטבי,  כך שיהיה כדאי לקחת זאת בחשבון.  חברת דולס'ה בר תדאג להפיק לכם שולחן מתוקים  ולכל אירוע שתבחרו לפי רצונכם האישי

תמונה של בר מתוקים בקיץ דולס'ה בר

 

גלידות וניל לטבילה וציפוי 

אופציה נוספת ומובילה לחודשי הקיץ תהיה גלידת וניל מגרה, מתאים מאוד בהפקת בר מתוקים לבת מצווה. אנו יודעים לספק ללקוחותינו דוכן עם גלידות נאות למראה אשר ניתן לטבול במפלי שוקולד חום או לבן. כמו כן, יהיה ניתן לצפות לאחר מכן את הגלידות בפקאנים, שוקולד, בוטנים, סוכריות ועוד הרבה הפתעות. שילוב של דוכן זה יחד עם דוכנים אחרים ללא ספק יבטיח את הצלחת האירוע ויעלה חיוך על פני האורחים.

 

דוכן של גלידת וניל לטבילה וציפוי

בחרו דולס׳ה בר ולא תתחרטו

אנו בחברת דולס׳ה בר נדע בדיוק כיצד לספק לאירוע שלכם בר מתוקים לאירוע חלומי שיהיה בדיוק לטעמו של קהל האורחים ושלכם. ניסיון עתיר שנים יחד עם העובדה כי אנו משקיעים מאמצים רבים בכל דוכן ללא ספק מביאים לשביעות רצון לקוחותינו. כמו כן, נדאג למלא את הדוכן במתוקים חדשים בעת הצורך יחד עם שמירה מיטבית על ניקיון ותודעת שירות גבוהה במיוחד. אם תבחרו בנו תוכלו להיות בטוחים כי בחרתם נכון. אז חייגו עוד היום להזמנת בר מתוקים קיץ! 054-8190445