בר מתוקים עוגיות

שילוב של בר מתוקים עוגיות באירוע זוהי דרך מצוינת להפוך אותו ליותר כיפי ומשמח. קהל האורחים יוקיר לכם תודה והאירוע כולו יהיה הרבה יותר צבעוני. כמו כן, המגוון העשיר של העוגיות שקיימות ועליהן ידובר במאמר הבא יבהיר לכם כי לאורחי האירוע תהיה חגיגה מעניינת במיוחד. 

עוגיות אלפחורס נחשקות בקרב רבים

עוגיות האלפחורס נחשבות מאוד אהובות בקרב הקהל הישראלי. מדובר על עוגיות בצורת סנדוויץ׳ אשר מגיעות אלינו הישר מארגנטינה הרחוקה. כמו כן, ישנו מגוון עשיר מאוד של סוגי עוגיות אלפחורס שונים שיהיה ניתן לשלב בכל אירוע. בחירה טמונה בידיכם והיא תהיה תלויה אך ורק בטעמכם האישי!

שולחן אירועים עוגיות מלוחות להוסיף טוויסט שונה 

אם תרצו לגוון את שולחן מתוקים ולהוסיף אופציה מעט שונה ביחס לכל שאר העוגיות, דעו לכם כי עוגיות מלוחות זה בדיוק מה שאתם מחפשים. כך תוכלו לאפשר לאורחים ליהנות ממשחק של טעמים והם יהיו אף מרוצים עוד יותר ממה שהיו יכולים להעלות בדעתם.

בר מתוקים עוגיות שוקולד צ'יפס 

מי מאתנו לא אוהב לאכול מעת לעת עוגיות שוקולד צ׳יפס. אולי מדובר אפילו בעוגיות האהובות ביותר. אם תרצו להימנע מהימורים, שילוב של עוגיות מסוג זה יהיה בגדר בחירה בטוחה. תוכלו לדעת בבירור כי קהל האורחים יתלהב מאוד וישמח לראות ולגלות כי מוגשים עוגיות כאלה. זו תהיה בחירה קלה ומומלצת לכל סוג אירוע שצפוי להתקיים.

בר מתוקים ממותג לחבר תקשוב

בר מתוקים עוגיות גרנולה 

אם תרצו להשביע את רצון קהל האורחים שמעוניין לשמור על בריאותו, עוגיות גרנולה ללא ספק יוכלו להשתלב מצוין ולהוסיף עוד נדבך טעים ובו בזמן גם בריא במיוחד לאירוע.

תמונה של עוגיות גרנולה דולס'ה בר

דולס'ה בר עושים זאת אחרת 

אנו בדולס׳ה בר נוכל להפוך את האירוע שלכם לחלומי ולעשות זאת מתוך ניסיון שצברנו במרוצת השנים. אנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות ליהנות מדוכני מזון, פנקייקים, שייקים, בר מתוקים, עוגיות,  וואפל בלגי. כמו כן, הדוכנים שלנו יגיעו עם מבחר עצום של תוספות אשר יהפכו כל אחד מהם למעניין וכזה שיספק חוויה טעימה במיוחד.

להזמנת בר מתוקים עוגיות

האירוע מתקרב ואתם מתרגשים אנחנו בדולס'ה בר נפיק לכם אירוע מושלם עם בר מתוקים עוגיות. בר מתוקים לבת מצווה  בר מתוקים לחתונה ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בשדרוג בלתי נשכח לאירוע שלכם –  054-8190445