קיאק פירות לאירועים

קיאק פירות לאירועים מרענן , עם מגוון פירות טריים של העונה, אטרקציה מגניבה ובריאה לאירוע שלכם. מורכב מכל פירות העונה בעיצוב טרופי מרהיב.

קיאק פירות של דולסה בר

קיאק פירות לאירועים- תמונה של קיאק פירותקיאק פירות לאירועים של דולסה בר יבלוט באירוע ביופי ובצבעוניות שלו, עשיר בטעמים וניחוחות של פירות העונה בעיצוב מיוחד וחגיגי.

דולס'ה בר מתמחה למעלה מ 8 שנים בעולם המתוקים ומציעה לכם את הארטקציה הכי שווה שתכניס אווירה מרעננת במיוחד לאירוע שלכם . עם פירות טריים שנחתכים במקום , שייק פירות בהכנה במקום שמוגש קר וצונן ועוד הפתעות ומתוקים מפנקים .

  • קיאק סוכריות גומי
  • קיאק שייק פירות
  • קייק פירות מרענן
  • קיאק קרטיבים

וכמובן ניתן להזמין (מומלץ !! ) "קייאק מיקס מפנק" שמוגש לכם לתוך הרחבה עם כל הטוב שניתן לבקש יחדמבחר פירות טריים,קרטיבים על קרח,סוכריות גומי וכוסיות שייק פירות מרעננות .

קיאק פירות לאירועים- תמונה של המוצר      קיאק פירות לאירועים - תמונה של פירות

קיאק פירות אורח על גלגלים

קיאק פירות על גלגלים מוכנס לרחבת הריקודים באירוע שלכם ומפתיע את האורחים בפירות  ומתוקים מרעננים, עיצוב מרהיב וחגיגה קייצית במיוחד . העיצוב הייחודי,  ההגשה המיוחדת, כל זה הופך את הקיאק  של דולס'ה בר לאטרקציה בפני עצמה.
קייאק פירות מתאים לכל אירוע : חתונות,בר/בת מצווה,אירועי חברה ועוד … מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהזמין קיאק פירות לאירועים בהתאמה אישית.

טלפון להזמנות 054-8190445